Kniha pro bezva kluky – Jak vždycky vyhrát přehled

Kniha pro bezva kluky – Jak vždycky vyhrát
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134901/kniha-pro-bezva-kluky-jak-vzdycky-vyhrat-134901.jpg 2 3 3

Neocenitelné rady pro začínající sportovce týkající se jednak tréninku či soutěžení v celé řadě týmových i individuálních, tradičních i méně tradičních sportů (fotbal, kriket, baseball, házená, akrobatický kiting, rychobruslení, atletika, plavání, golf apod.), a dále rady týkající se recesistických akcí typu "mistrovství světa v kutálení sýra" či "v dělání grimas". Tato vtipně napsaná a ilustrovaná publikace obsahuje též několik námětů na sebepropagaci pro případ, že se člověk skutečně stane úspěšným vrcholovým sportovcem (např. jak poskytovat rozhovory, jak na sebe upozornit na skupinové fotografii nebo jak si užít kolečko slávy).... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha pro bezva kluky – Jak vždycky vyhrát. Přihlašte se a napište ho.

Adamino
20.02.2017 3 z 5

Dobré rady pro kluky...nevím co bych dodal víc...nebylo to WOW, ale ne BÚ něco mezi (spíš dobrá)...mám radši příběhy a zajímavosti...Dobrá kniha, díky za doporučení ! :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kniha pro bezva kluky – Jak vždycky vyhrát v seznamech