Griffinův příběh přehled

Griffinův příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5224/bmid_griffinuv-pribeh-CBr-5224.jpg 4 36 36

Jumper série

Na základě svých slavných románů Jumper a Reflex na psal Steven Gould nový filmový příběh pro 20th Century Fox. Jeho hrdina Griffin OConnor je skokan jako Davey v předchozích románech - umí se teleportovat v prostoru i čase. Tuto schopnost však musí bedlivě skrývat, protože jistí lidé touží tyto možnosti kontrolovat, a pokud se jim to nepovede, tak ji zničit. A tak jak on tak jeho rodina žijí na útěku a v neustálém ohrožení, a i někteří z jeho přátel musí, kvůli Griffinovým schopnostem, zemřít. Napínavé SF, jež se odehrává v běžných reáliích našeho života.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Baronet

Griffin's Story , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Griffinův příběh. Přihlašte se a napište ho.

m2056
10.09.2023 4 z 5

Kniha je dobrá jen je škoda že to v reálu nejde zažít.

WolfIssen
02.02.2020 5 z 5

V anotaci knihy je uvedeno, že Griffin se umí teleportovat v prostoru i čase. To ale není pravda, umí se teleportovat pouze v prostoru. Filmové zpracování je jakousi syntézou této knihy a knihy Jumper, které na sebe ale nenavazují a každá stojí jako samostatný příběh. Nicméně další opravdová teleportační senzace.

Terva
30.07.2018 4 z 5

Griffinův příběh v této knize je vlastně pokračováním filmového Jumpera režiséra Douga Limana.
Příběh je více propracovaný než ten filmový a není se co divit, má tu totiž více prostoru než jen hodinu a půl. Má to humor, akci, napětí a samozřejmě, to co mě baví nejvíce - hrátky s časem. Rychle se to čte a čtenář se velmi snadno dostane do děje a spolu s Griffinem O´Connorem proJampuje celým příběhem. Na samém konci vás to prostě jen vyplivne a konec. Mohl bych dát i za pět hvězd, ale stále mi v příběhu něco chybí. Až zjistím co, dám vědět.

Malá ochutnávka:
Skočila mi do řeči......

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Griffinův příběh v seznamech

v dalších seznamech1x