Griffinův příběh

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na základě svých slavných románů Jumper a Reflex na psal Steven Gould nový filmový příběh pro 20th Century Fox. Jeho hrdina Griffin OConnor je skokan jako Davey v předchozích románech - umí se teleportovat v prostoru i čase. Tuto schopnost však musí bedlivě skrývat, protože jistí lidé touží tyto možnosti kontrolovat, a pokud se jim to nepovede, tak ji zničit. A tak jak on tak jeho rodina žijí na útěku a v neustálém ohrožení, a i někteří z jeho přátel musí, kvůli Griffinovým schopnostem, zemřít. Napínavé SF, jež se odehrává v běžných reáliích našeho života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/5224/jumper-griffinuv-pribeh-5224.jpg 4.226
Série

Jumper 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Baronet
Orig. název

Griffin's Story, 2007

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Griffinův příběh

Přidat komentář
WolfIssen
02. února

V anotaci knihy je uvedeno, že Griffin se umí teleportovat v prostoru i čase. To ale není pravda, umí se teleportovat pouze v prostoru. Filmové zpracování je jakousi syntézou této knihy a knihy Jumper, které na sebe ale nenavazují a každá stojí jako samostatný příběh. Nicméně další opravdová teleportační senzace.

Terva
30.07.2018

Griffinův příběh v této knize je vlastně pokračováním filmového Jumpera režiséra Douga Limana.
Příběh je více propracovaný než ten filmový a není se co divit, má tu totiž více prostoru než jen hodinu a půl. Má to humor, akci, napětí a samozřejmě, to co mě baví nejvíce - hrátky s časem. Rychle se to čte a čtenář se velmi snadno dostane do děje a spolu s Griffinem O´Connorem proJampuje celým příběhem. Na samém konci vás to prostě jen vyplivne a konec. Mohl bych dát i za pět hvězd, ale stále mi v příběhu něco chybí. Až zjistím co, dám vědět.

Malá ochutnávka:
Skočila mi do řeči......

Lusa
20.04.2013

Přečetla jsem Jumpera shlédla film a pak přečetla Griffinův příběh. Jak autor sám podotýká, musel příběh trochu přiblížit tomu, co bylo ve filmu.
Griffin se objevuje už i ve filmu a některé věci, co jsou tam řečeny se objevují i tady. Nevím spíše se mi líbil Jumper a David, Griffinův příběh je sice napínavější, ale musím říci, že jsem hodně četbu prušovala. Možná jsem měla shlédnou film, až po přečtení těchto dvou knih, přišlo mi, že tam už je takového to vyvrcholení, když Griffinovi tady bylo teprve 16, a teprve až na konci se mluví i Rolandovi a paladinech. Jinak to, ale nebylo špatné.

Autor a jeho další knihy

Steven Gould
americká, 1955
  • Jumper 2008
  • Griffinův příběh 2008

Podobné knihy

Kniha Griffinův příběh je v

Přečtených41x
Doporučených4x
Knihotéce31x
Chystám se číst13x
Chci si koupit2x
dalších seznamech2x