Jeme zdravo - rýchlo a jednoducho přehled

Jeme zdravo - rýchlo a jednoducho
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481520/bmid_jeme-zdravo-rychlo-a-jednoducho-pyq-481520.jpg 4 120 120

Jíme zdravě série

Jesť zdravšie a ešte si pochutnať? Nie je to žiadna veda! A dá sa to aj úsporne. Varte s Jeme zdravo jednoducho, hravo a do 30 minút. So správnymi kuchárkami budete variť a piecť s radosťou. Traja autori, ktorých priemerný vek je dvadsaťjeden rokov, vymýšľajú zdravé recepty, ktoré si zamilovalo viac ako 500 000 českých rodín. Teraz ich recepty konečne doputovali na Slovensko – a ukážu vám, že zdravé jedlá môžu byť aj z bežne dostupných surovín a pochutná si skutočne každý. V kuchárke nájdete 120 receptov, ktoré sú zoradené do kategórií podľa druhu jedla. Pri každom jedle nájdete okrem jednoduchého postupu aj výživové hodnoty a tipy, ako jedlo ozvláštniť. Kniha poteší nielen úplných začiatočníkov, ktorí potrebujú pomocnú ruku, ale aj skúsených kuchárov hľadajúcich originálne a zdravé recepty pre celú rodinu. V knihe nájdete: 120 receptov rozdelených do 7 kategórií Zdravé jedlá z bežne dostupných surovín Výživové hodnoty pri každom recepte Rýchla a jednoduchá príprava Zrozumiteľné postupy... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeme zdravo - rýchlo a jednoducho. Přihlašte se a napište ho.

adorjas
20.12.2022 4 z 5

Za mňa super recepty, inšpirovala som sa!

Olous1
02.09.2022 5 z 5

Opět perfektní recepty, přiložené fotografie. Další skvělá kuchařka do mé sbírky. Pomazánky vypadají dobře,hned vyzkouším.100%.

Fiddis
10.03.2022 5 z 5

Už jsem z ní vyzkoušela hodně receptů a k některým se často vracím. Určitě doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jeme zdravo - rýchlo a jednoducho v seznamech

v Právě čtených3x