Tajomná žena přehled

Tajomná žena https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168516/tajomna-zena-168516.jpg 4 22 22

Jane Whitefield série

Akčný kriminálny román. Plány Jane Whitefieldovej skríži bývalý klient, ktorý má v pätách dvojicu nájomných vrahov. Profesionálna česť jej diktuje opäť si overiť svoje schopnosti – tentoraz v drsných podmienkach kanadsko-amerického pohraničia.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Shadow Woman , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajomná žena. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
23.10.2023 5 z 5

Vinikající thriller který zakončil úspěšně tuto serii

Baiba
23.06.2023 4 z 5

Klasický thriller se sympatickou hlavní hrdinkou a několika pořádně nesympatickými padouchy. Je to napínavé a jako oddechové čtení poslouží dobře. Větší ambice bych tomuto thrilleru nepřisuzovala, hranice žánru nijak neposunuje, ale autor má příběh pod kontrolou a celé je to takové příjemně staromilské. Na prázdniny fajn.

hanzmb
31.12.2021 5 z 5

Stále velmi slušná detektivka, i když předcházející díly mi připadaly zajímavější. Autor dost přitvrdil, což mi zrovna k hrdince moc nesedí. Navíc mi tu hlavně chybí pasáže z indiánské komunity. Jsem zvědav jak se autor vypořádá v dalším dílu s plánovaným ukončením Janenina podnikání. Bohužel pro nás čtenáře už zbývají jen 2 vydané díly. Další 3 byly napsány až o 10 let později a poslední letos. A zjevně se tato série do širšího čtenářského podvědomí nedostala, aby stálo zato je vydat. Tomu odpovídá i malý počet hodnocení této zajímavé série.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajomná žena v seznamech