Kríza přehled

Kríza https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350875/bmid_kriza-YSa-350875.jpg 4 130 130

Craig Bowman je šikovný a odborne zdatný lekár.Jeho klientka Patiente Stanhopová mu však svojimi neprestajnými rozmarmi veľmi znepríjemňuje život.Keď nečakane zomrie,doktor Bowman sa ocitne pred súdom,obvinený zo zanedbania starostlivosti.Na pomoc nešťastnému lekárovi prichádza Jack Stapleton,Bowmanov švagor.Stapleton nariadi pitvu a na svetlo sveta sa dostanú šokujúce skutočnosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Crisis , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kríza. Přihlašte se a napište ho.

mschmidtova
07.08.2023 4 z 5

Je to už dlouho, co jsem naposledy četla něco od Cooka. Už jsem zapomněla, jaké jeho knihy jsou. Baví mě na nich to, že jsou čtivé, napínavé, jde o zajímavá témata, ale nepatří mezi horory nebo thrillery, které nečtu.

I "Krize" mě bavila. Mám ráda příběhy z lékařského prostředí a Cook mě opět nezklamal. Byla jsem zvědavá, jak příběh půjde dál, jaké rozuzlení nastane a konec mě překvapil. Chybělo mi tam vysvětlení několika událostí, ale to neubírá na čtivosti a zajímavosti příběhu.

Jack Bauer
23.07.2023 4 z 5

Napínavá kniha o tom, zda Jack stihne svatbu až do poslední závěrečné šokující věty. Jeden z těch lepších dílů, který jsem málem nedopatřením vynechal.
Jakobych četl Johna Grishama. Velice zajímavý soudní proces, kde se čtenář nemůže ani chvilku nudit. Sérii Jacka Stampletona mám velice rád, ale čtu ji nějak na přeskáčku,

Hakate
03.09.2022 5 z 5

Knihy od Cooka mám ráda, a ráda se k nim vracím.
Napínavé, čtivé, skvělá zápletka, jako vždy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kríza v seznamech

v Právě čtených2x