Hvězdy NHL 2012 přehled

Hvězdy NHL 2012
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197765/hvezdy-nhl-2012-197765.jpg 4 2 2

Hvězdy NHL série

Dvanáctá ročenka o NHL od redakce časopisu Pro Hockey. * Zajímavé příběhy 50 největších hvězd současnosti. * Všichni čeští a slovenští hráči NHL ze sezony 2010/11. * Exkluzivní snímky od nejlepších hokejových fotografů světa. Kompletní statistiky a tabulky ročníku 2010/11.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hvězdy NHL 2012. Přihlašte se a napište ho.

Jack93
22.01.2017 5 z 5

Jak by řekl Malý Bonaparte v nesmrtelné klasice Někdo to rád horké: "Někdo by mohl říct, že knihu už nemá cenu číst, když není úplně aktuální, já však tvrdím, že to cenu má!" Je nesmírně zajímavé sledovat, kde se hráči před několika nacházeli, v jaké formě či v jakých týmech. A také jakých úspěchů od roku 2011 až do současnosti dosáhli.
Za všechny uveďme příklad Jaromíra Jágra: v knize se uvádí, že se jedná o jeho pravděpodobně poslední sezonu v NHL. Píše se 22. leden 2017 a co dělá Jarda v těchto dnech? Stále dře v zámoří...
NHL je nejlepší soutěž na světě, s nejlepší a nejvzrušující historií ze všech profesionálních lig a tato tradiční ročenka časopisu ProHockey vás přenese do záře hokejových reflektorů, bez ohledu na její "stáří".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hvězdy NHL 2012 v seznamech