Hriešne bohatý přehled

Hriešne bohatý
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474805/bmid_hriesne-bohaty-TRD-474805.jpg 4 287 287

Sin Trilogy / Hriech série

Riscoff a Gablová nemôžu žiť spolu šťastne až do smrti. Nevraživosť našich rodín je legendárna. Len čo som pred desiatimi rokmi prvý raz zbadal Whitney Gablovú, uchvátila ma dlhými nohami a modrými očami. Vtedy som netušil, ako sa volá. Ani ma to nezaujímalo. Ako každý Riscoff hodný svojho mena som si šiel tvrdo za svojím. Horeli sme ako fakle, kým sa Whitney nevydala za iného. Teraz ma právom nenávidí. Počas jej svadobného obradu som vzniesol námietku. Nedávno sa vrátila domov, dlhonohá, s pohľadom nymfomanky, no bez prsteňa na ruke. Hovorí sa, že Riscoff a Gablová nemôžu žiť spolu šťastne až do smrti... S Whitney Gablovou som však neskončil. Nikdy s ňou neskončím.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Richer than Sin , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hriešne bohatý. Přihlašte se a napište ho.

Nuttelka
15.04.2024 4 z 5

Novodobí Romeo s Julií :-)) Riscoffové X Gableové.. Opět čtivá jednohubka a věřím, že se to nese ve stejném duchu po celou sérii, stejně jako předchozí série od autorky.. Líbí se mi prolínání současnosti s minulostí a že se postupně dozvídáme, co se stalo a můžeme tak odhadovat, co se stane dál :-) Tož hurá do druhého dílu..

Misshell1
02.04.2024 5 z 5

Ze začátku jsem měla problém s kapitolami minulost a přítomnost. Chvílemi mi trvalo se v tom zorientovat, ale pak už se to četlo samo. A tolik nezodpovězených otázek...na to se těším, až se postupně bude odhalovat pravda a tajemství. Je dobré mit po ruce druhý díl :)

hadenka
29.03.2024

přečteno raz dva,pěkná knížka,těším se na druhý díl. jen mi vadilo to přeskakování " minulost" a " součastnost"

Sokolník, Lesk soumraku a další knižní novinky (7. týden)

12.02.2023

Knižní novinky (3. týden)

17.01.2021

Kniha Hriešne bohatý v seznamech