Hrabě Monte Cristo (komplet, třísvazkové vydání) přehled

Hrabě Monte Cristo (komplet, třísvazkové vydání) https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501916/bmid_hrabe-monte-cristo-komplet-SO7-501916.jpg 5 995 995

Výpravné vydání legendárního šestidílného románu Alexandra Dumase. S ilustracemi Adolfa Borna a v revidovaném překladu vychází generacemi milovaná klasika v překrásném třísvazkovém vydání a v dárkové krabici. Komplet obsahuje: Hrabě Monte Cristo. Díl 1 a 2 (ISBN 978-80-207-2111-2). Hrabě Monte Cristo. Díl 3 a 4 (ISBN 978-80-207-2112-9). Hrabě Monte Cristo. Díl 5 a 6 (ISBN 978-80-207-2113-6).... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Odeon

Comte de Monte-Cristo

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrabě Monte Cristo (komplet, třísvazkové vydání). Přihlašte se a napište ho.

JiříŠkorpík
09.05.2024 3 z 5

První třetina byla úžasná, úplně jsem začal nenávidět Danglarse aspol., pak následovala Dantesova proměna a už jsem se do čtení jen více a více nutil. Škoda, že chybí popis jeho postupné proměny, mezi záchrannou firmy Morrel a Římem, která měla trvat 8 let, během kterých se z Dantese stal Monte Cristo. Během tohoto období si pořizoval i kompro, což by možná bylo zajímavější než pomsta v Paříži. Na druhou stranu je na konci celkem slušná pointa ve stylu pro jedno kvítí slunce nesvítí.

ReniHan
07.03.2024 4 z 5

Na to jak jsem hltala první dvě třetiny tak poslední čast byla pro mě hrozné utrpení. Příšerný patos. Opravdu mě to mrzí, protože to bylo velmi slibné.

KnihomolkaKatka
08.01.2024 5 z 5

Super knihy, ke kterým se budu ráda vracet. Příběh je napsaný velice krásným jazykem a myslím, že téma je nadčasové - pomsta.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hrabě Monte Cristo (komplet, třísvazkové vydání) v seznamech

v Právě čtených22x