Chlapec vo svetle reflektorov přehled

Chlapec vo svetle reflektorov https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404270/bmid_chlapec-vo-svetle-reflektorov-uRa-404270.jpg 4 1336 1336

Sú Vianoce. Starší muž šoféruje auto cez Škandinávske vrchy. Zrazu si všimne, ako sa v tme pred ním čosi črtá. Len-len že stihne pribrzdiť a zastaviť. V snehových jazykoch tvoriacich sa pred autom stojí malý chlapec. Má modré pery a na hlave nasadené jelenie parohy. O štrnásť rokov nájdu v neďalekom horskom jazere telo zavraždeného dievčaťa oblečeného v baletnom úbore. Na brehu stojí fotoaparát pripevnený na statív. Vo vrese pri brehu nájdu vytrhnutú stranu z detskej knihy Bratia Levie srdce. Vyšetrovateľku Miu Krügerovú stále máta smrť jej dvojčaťa a jej kolega Holger Munch si vzal neplatené voľno, aby sa postaral o svoju dcéru. Čudný a spletitý prípad ich však čoraz viac vťahuje do svojich osídel, hoci sú skalopevne presvedčení, že prípad čoskoro vyriešia. Vedia toho však až žalostne málo. O tom, čo ich čaká a neminie.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Gutten som elsket rådyr , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chlapec vo svetle reflektorov. Přihlašte se a napište ho.

KlariN
10.05.2024 3 z 5

Zatím jednoznačně nejslabší část dosud poměrně vyrovnané série. Autor se opakuje, neustále sází na identické propriety, a sympatické charaktery nikam neposouvá. Škoda.

Teclaireddy
24.04.2024 2 z 5

Docela čtivé, ale překombinované a těžko uvěřitelné. Mám raději civilnější příběhy s "běžnými" vraždami a uvěřitelnějšími motivy a postavami.

berila
16.04.2024 4 z 5

Tento díl se mi líbil méně než předchozí, ale přesto určitě stojí za přečtení.

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

07.08.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (duben)

15.04.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Chlapec vo svetle reflektorov v seznamech

v Právě čtených26x
v Přečtených1 962x