Hledej v obrázcích: Technika přehled

Hledej v obrázcích: Technika https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525057/bmid_hledej-v-obrazcich-technika-6537e6ac57e2c.jpg 1 1 1

Pojďme spolu objevovat stroje a dopravní prostředky! Zkoumejte obrázky, srovnávejte, počítejte a hledejte v nich odpovědi na všetečné otázky! Řešení úloh posiluje koncentraci a smysl pro detail a zároveň nabízí témata na rozvíjení komunikačních schopností.

Technika a elektro Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , INFOA

Look and find photo book - transport , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hledej v obrázcích: Technika. Přihlašte se a napište ho.

malámišička
24.10.2023 1 z 5

Ty obrázky jsou malé! Co to je,

Neboli: graficky špatně vyvedená kniha. Jsou v ní "vystříhané! obrázky aut, lodí letadel a dalších strojů. Na každé stránce je jedno téma a vozidla z tohoto tématu. Bohužel jsou ty obrázky ořezané blbě - uřízlé zrcátko, přidaný stín. A hlavně nejsou popisky. Takže v kapitole Na farmě je asi 12-13 traktorů, kombajnů a podobných vozítek a já netuším, jak se které jmenuje, natož co přesně dělá. A takto tápu ve všech kapitolách.
Pro malé knížka není vhodná ani pro její velmi malé obrázky. A větším dětem nic nového nepřinese.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hledej v obrázcích: Technika v seznamech

Kniha zatím není zařazena v žádném seznamu (Přečtené knihy, Právě čtené,...)