Riskovat se musí přehled

Riskovat se musí https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297829/mid_riskovat-se-musi-Xo6-297829.jpg 5 123 123

Eva Dallasová série

Na ulici se najde mrtvola ženy. Na první pohled vše nasvědčuje tomu, že šlo o loupež, ale později vyjde najevo, že mrtvá tam byla jen pohozena. Následují další vraždy a krádeže složek z počítačů obětí. Když Evu a její kolegyni přímo na ulici někdo surově přepadne, potvrdí se, že i ony dvě jsou určeny k likvidaci. Jenže Eva se nedá a sama nastraží past…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Calculated in Death , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Riskovat se musí. Přihlašte se a napište ho.

Jessybelle
08.07.2022 5 z 5

Skvěle strávený čas v nemocnici nad touto knihou. Čtu postupně a vychutnávám si celou sérii. Baví mě sledovat, jak postupují vztahy všech zúčastněných...kniha se čte dobře, děj odsýpá, pokaždé nový příběh, pokaždé něco překvapí...

Olga8480
09.04.2022 5 z 5

Když jsem tuhle knihu začala číst neměla jsem tušení, že je jedna ze série. A jelikož mě velice upoutal příběh. Hned jsem věděla, že si s chutí přečtu i další příběhy o Evě, jejím týmu ke kterému se rád přidává i její manžel Roarke.

moudivlacek
25.12.2021 5 z 5

Tuto řadu čtu poctivě a stále se tak trochu divím, že mě stále baví. Vlastně nedivím, Eva a Roarke se postarají nejen o vyřešení případu, ale i o zvažování lidských chyb a provinění.
Tentokrát Eva a kolegyně Peabodyová vyšetřují případ, kdy jim jde oběma o život. Ale Eva dá jasně najevo, že nejdřív musí vraha "poznat", jeho motiv, jeho chování, a to je pak vlastně jeho konec.
Eva totiž ví, že 7 smrtelných hříchů vede k pádu. A vrah nemusí spáchat všechny, stačí pár. Vrah totiž zapomněl vzít v úvahu, že Eva nedojde klidu, dokud spravedlnost nezvítězí nad zlem.
A osobní vztah Evy a Roarka, jejich láska a vzájemné podporování je pro mne vždy jen ta třešnička na dortu.

Knižní novinky (23. - 31. 5.)

22.05.2014

Kniha Riskovat se musí v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x