Šelmy se plíží tmou, nikoho nečapnou! přehled

Šelmy se plíží tmou, nikoho nečapnou!
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456495/bmid_selmy-se-plizi-tmou-nikoho-necapnou-cuh-456495.jpg 4 18 18

Emil a upíři série

< 5. díl

Víte, co se stane, když mladí česnektariáni tráví prázdniny na hřbitově? No jasně, zažijí neuvěřitelné dobrodružství! Tentokrát se tvrdý boj mezi lidmi a upíry přenese zpátky mezi hroby a ani jedna strana tu druhou rozhodně nešetří. Do boje se zapojí nejen pan učitel Komár proměněný v upíra, ale také dvě paní učitelky, které ani netuší, v jaké šlamastyce se ocitly. Zachrání je naši upírobijci, nebo se obě ocitnou na straně zla? Pro děti od 6 let.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šelmy se plíží tmou, nikoho nečapnou!. Přihlašte se a napište ho.

GaleW
22.01.2024 3 z 5

Bohužel, asi nejslabší díl z celé série, škoda, protože jinak to bylo povedené a zábavné čtení pro děti a těch není tolik.

marketa3815
21.11.2023 5 z 5

Naší třeťačce se celá série líbila moc, přečetla všech 5 knížek během jednoho dne, donutila mě udělat bramboráky a česnečku. A ilustrace jsou vážně krásné.

Aknel26
11.04.2022 3 z 5

Kdybych tento díl měla napsat sama, asi bych toho od skutečného autora moc neopsala. Především bych vynechala tu část o španělské vlajce a šicím stroji a naopak bych věnovala víc prostoru samotnému pobytu česnektariánů u dědečka a soubojům s upíry.

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Šelmy se plíží tmou, nikoho nečapnou! v seznamech