Dvojčatá znovu v škole přehled

Dvojčatá znovu v škole https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198910/dvojcata-znovu-v-skole-198910.jpg 4 171 171

Dvojčata série

Dvojčatá Pat a Izabela O´Sullivanové sa po Veľkej noci znova vracajú do školy St. Clare´s. Aj tentoraz ich okrem starých kamarátok čakajú nové spolužiačky - nezbedníčka Roberta, čiže Bobby, záhadná Španielka Carlotta, bohatá Američanka Sadie, falošná a neúprimná Prudence i tichá, vzorná Pamela. A aj tentoraz je školský semester plný vzrušujúcich udalostí.A aké sú to? To sa dozviete, keď si prečítate túto knihu.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (SK)

Summer Term at St. Clare´s , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojčatá znovu v škole. Přihlašte se a napište ho.

jan.para
10.09.2022 1 z 5

Narozdíl od série Tajemství on Enid Blyton mě tato kniha vůbec nechytla.

AlixPrincess
10.07.2022 4 z 5

A konečně... KONĚ!!! Taky mě bavilo, jak v každém díle přibyly nové spolužačky :D

Eeve
09.08.2021 4 z 5

Tretie pokračovanie príbehov dvojčiat Pat a Izabely na internátnej škole St. Clare´s. I keď som čakala, že dievčatá budú postupovať ročníkmi trocha svižnejšie, keďže je to už tretia knižka zo série, stále sme v prvom ročníku, hoc konečne v poslednom semestri :)
Nevyhneme sa obvyklým peripetiám s učiteľkami alebo novými žiačkami, i keď tentoraz je záver okorenený o menšiu akciu, obohatený dokonca o moje milované koníky :) No kto by si prial viac... mimochodom, tento diel sa už oveľa menej krúti okolo dvojčiat, o dosť viac sa venujeme príbehom ostatných dievčat, Pat a Izabela tu už začínajú byť skôr len ako také pozorovateľky :) Samozrejme, že nie len to, ale oproti prvým dvom častiam sa v príbehoch vyskytujú oveľa pomenej. Teším sa na ďalší diel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvojčatá znovu v škole v seznamech

v dalších seznamech2x