Don Quijote A1/A2 přehled

Don Quijote A1/A2
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507046/bmid_don-quijote-a1-a2-sj-sj-yew-507046.jpg 3 3 3

Učte sa španielsky s najslávnejším rytierom všetkých čias a jeho verným zbrojnošom! Don Quijote a Sancho Panza vám ukážu všetky krásy, ale aj všetky nebezpečenstvá pravej dobrodružnej výpravy. Nebudú chýbať súboje s biednymi obrami (veternými mlynmi), nebezpečnými černokňažníkmi (mníchmi) či pohanskými vojskami (so stádami oviec a baranov). V knihe nájdete sedem hlavných kapitol, rozprávajúcich o putovaní známeho rytiera. Sú spracované pre začínajúcich čitateľov, ktorí si chcú vyskúšať, ako si poradia so súvislým textom v španielčine. Úroveň jazyka v publikácii je vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Slovenský zrkadlový preklad umožní čitateľovi obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumel. Cvičenia na konci knihy pomôžu overiť získané znalosti.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Don Quijote A1/A2. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

sgjoli
21.04.2024 3 z 5

Španělsky jsem se začala učit před několika měsíci. No a bohužel jsem se čtením začala příliš brzo, protože mi tohle dalo dost zabrat. Je to určeno pro znalostní úroveň A1/A2, ale asi jsem měla počkat, až budu spíš na té úrovni A2, protože některé gramatické jevy pro mne byly náročné na pokoření a hlavně na porozumění. No, pochytila jsem aspoň nějakou novou slovní zásobu, což je super, ale čtení této knihy pro mne bylo spíše trápením.
Obsahově mne to bavilo, ale to hlavně díky té české variantě jsem chápala, o co tu jde. Ale jako studijní materiál to pro mne úplně nebyla vhodná volba, za což si mohu sama. Jestli mohu doporučit? Asi až na úrovni A2, kdy si budete jisti aspoň trochu, že máte upevněný nějaký základ. Pokud teprve začínáte, možná to bude pro vás oříšek.
Já to určitě časem zkusím znova, až budu na pokročilejší úrovni, protože myslím, že zpracované to je dobře. Chyba je momentálně u mne a nechci nad touto knihou lámat hůl.

Mosula
18.07.2023 4 z 5

Knížka je hezky zpracovaná a je k ní dobrá audionahrávka. Vhodné pro hodně pokročilé začátečníky.


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Don Quijote A1/A2 v seznamech

v Přečtených3x
ve Čtenářské výzvě2x
v Knihotéce1x