Dokonalý zločin přehled

Dokonalý zločin
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533718/bmid_dokonaly-zlocin-65e869d98b65d.jpg 4 738 738

Sebevražda, nebo dílo sériového vraha? Pátý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové. Mrtvola nalezená pod útesem. Žena s podřezanými žílami ve vaně. Muž zabitý elektrickým proudem. Série podivných sebevražd přivede vyšetřovatele Luca Callanacha a Avu Turnerovou k myšlence, že za činy se skrývá sériový vrah s mrazivou schopností zinscenovat místo neštěstí. Jak si vybírá své oběti a kdo další je na řadě? Zabiják s pokřivenou myslí získává s každým zmařeným životem víc sebevědomí a Luc ani Ava netuší, jak blízko kolem nich krouží.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Voxi

Perfect Crime , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalý zločin. Přihlašte se a napište ho.

Niu
dnes 5 z 5

(SPOILER) Po Dokonalém tichu jsem ihned sáhla po Dokonalém zločinu. Chm, jako ... kniha se četla celkem sama. Jen mě asi trochu mrzí, že se pachatel choval tak, že už se nedaly ty činy považovat za sebevraždy. Myslím, že tento podobný námět jsem už někde četla, možná v sérii Lyncoln Rhyme, ale nejsem si jistá. Když ze začátku přišel na přetřes vztah Avy a Luca, tak jsem si řekla ajeje, snad to nebude jako Kate a Tomassetti v kniháh od L. Castillo. Co bych tam asi nemusela je ta psychopatka Astrid. Vrah byl zjevný od začátku - myslela jsem, že autorka to nějak vymyslí zapeklitěji. Lively se tentokrát nedostal vůbec ke slovu, takže humoru tam bylo poskrovnu. Už jsem se pustila do Dokonalé tmy, tak uvidím.

Verčule88
26.04.2024 5 z 5

Tak tohle byla opět jízda...Chvílema jsem se nemohla odtrhnout. Luc a Ave mi přirostli k srdci a ty případy, které řeší, wau wau wau!!!

borupet
21.04.2024 5 z 5

Další díl z "dokonalé série", i když tento byl malinko slabší. Dvě dějové linky, jak je zvykem a větší prostor byl věnován vztahu mezi Lucem a Avou. Už už to vypadalo, ale Ava jako obvykle všechno moc hrotí...

10 nejprodávanějších eknih (duben)

20.05.2021

Knižní novinky (14. týden)

04.04.2021

Psychické násilí je stále násilí. Zanechává po sobě rány, které nejsou navenek viditelné, jen proto ale nejsou o nic méně skutečné

Kniha Dokonalý zločin v seznamech

v Právě čtených7x