Dievča bez mena přehled

Dievča bez mena
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500932/bmid_dievca-bez-mena-tR7-500932.jpg 4 1177 1177

Keď detektívka Josie Quinnová dorazí na miesto činu na okraji Dentonu, je zdesená brutalitou útoku. Obeť bojuje o život a novorodené dieťa zmizlo. Na inom mieste sa snaží ukryť krásna mladá žena. Zdá sa, že by mohla byť Josiiným vodítkom k prípadu uneseného dieťaťa, ale záhadná žena nevie, kto je, kde sa vzala ani čoho sa tak bojí. Isté je, že je na smrť vydesená... Alebo svoju amnéziu len predstiera? Je dievča bez mena svedkyňa, podozrivá alebo možno budúca obeť? Neskôr Josie nachádza indície, ktoré ju utvrdzujú v presvedčení, že nezvestné novorodeniatko a neznáma žena majú čosi spoločné, že ten, kto ich spája, je veľmi nebezpečný a že sa jej prípad začína veľmi osobne dotýkať. Má Josie riskovať život dieťaťa, aby zachránila mnoho ďalších? Alebo dokáže nájsť iný spôsob, ako zastaviť neľútostného vraha?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Girl With No Name , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dievča bez mena. Přihlašte se a napište ho.

Terka1975
31.05.2024 4 z 5

Emotivní pátrání po ztraceném novorozenci, příběh s tolika postavami byl těžko uvěřitelný, napětí bylo více až v závěru, i když o oběti nebyla nouze. Nebyla to pecka, ale kniha se čte dobře. Akorát se člověk někdy ztrácí. A Josie se ztrácí ve svém životě.

p. Rochesterová
28.05.2024 4 z 5

Nečekaně byl druhý díl lepší než první..bavilo mě to.. určitě by to tak ale nebylo kdybych ho četla samostatně..ten první prostě před ten druhý patří..a tím si ode mě získává větší sympatie než hned po dočtení..

BaPe895
18.05.2024 2 z 5

Josie Quinnovà mi nebyla vůbec sympatická. Příběh byl překombinovaný a přespříliš bylo i postav. Dočetl jsem jen s velkým úsilím.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Když spadne maska, Stín ve dveřích a další knižní novinky (19. týden)

08.05.2022

Knižní novinky (12. týden)

21.03.2021

Kniha Dievča bez mena v seznamech

v Právě čtených13x
v Přečtených1 601x