Dášeňka čili Život štěněte přehled

Dášeňka čili Život štěněte https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111804/dasenka-cili-zivot-stenete-111804.jpg 5 2839 2839

Pro děti napsal, nakreslil, fotografoval a zakusil Karel Čapek. Původní poloplátěná vazba, 15. vydání, uloženo v ochranném papírovém pouzdře, 40 stran obrazová příloha.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dášeňka čili Život štěněte. Přihlašte se a napište ho.

Cara.17
včera 5 z 5

Moc krásně zpracovaná kniha. Zdařilé fotografie, něžné ilustrace, zábavné a trefné vyprávění... co víc si přát? Dášeňku bych doporučila úplně všem čtenářům, nehledě na jejich věk nebo na to, zda doma mají čtyřnohého kamaráda.
Jakožto pejskařka jsem si tímto připomněla, jak kouzelná jsou štěňátka. Kolik lásky, radosti a samozřejmě i starostí s sebou tyhle malé chlupaté kuličky přinášejí. Kolik loužiček, rozcupovaných věcí, vyhrabaných děr na zahradě, chlupů na podlaze, probdělých nocí a škrábanců na rukou musíte přetrpět a na oplátku dostanete horu psí lásky, radostného vítání, nezapomenutelných chvil, nekonečné oddanosti, humorných situací, vřelého pomazlení a ještě mnohem víc...
Pejsci jsou zkrátka obdivuhodná stvoření. Měli bychom se od nich učit, starat se o ně a dávat jim tolik lásky, kolik dávají oni nám.

dasa6360
23.05.2024 5 z 5

Kniha, která mě provází celým mým životem. Jako dítě jsem ji měla doma, pak jsme ji všichni dostali v první třídě. Poté jsem ji četla se synem a nedávno jsem si ji poslechla na Českém rozhlase. Dášeňka je prostě kniha, která nikdy neomrzí.

ivetka859
29.03.2024 5 z 5

To vám bylo takové hezounké. Čapkův jazyk je takový mile vypravěčský, že to hladí po duši, a téma skoro dětské pohádky, jakou je Dášenka, k tomu pasuje.
Knížka je to kraťounká, každá kapitola na stránku - krůček po krůčku se prokousáváme Dášenky kojeneckým věkem. A druhou část knížky tvoří pohádky pro Dášenku a třetí část fotky a ikonické obrázky.
Tahle knížka nám musí přibýt do knihovny (četla jsem PDF), je to kouzelný počin.

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Kniha Dášeňka čili Život štěněte v seznamech