Dalajlamova kočka a umění příst přehled

Dalajlamova kočka a umění příst https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210682/bmid_dalajlamova-kocka-a-umeni-prist-210682.jpg 5 555 555

Dalajlamova kočka série

Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy! Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dalajlamova kočka a umění příst. Přihlašte se a napište ho.

jan.para
27.04.2024 5 z 5

Opět milé a poučné.

Simona317
12.03.2024 5 z 5

I druhý díl série Dalajlamovy kočky nezklamal. Skvělá knížka na zamyšlení se nad životem s moudrými radami. Nač si dělat např.starosti, trápit se, když později zjistíte, že to tak mělo být.

Clea3112
03.03.2024 5 z 5

Příběhy kočky Rinpoče jsou jako hlazením po duši. Je to přesně ten typ knihy, kterou si přečtete (nebo poslechnete), když si chcete odpočinout, relaxovat a vychutnat si okamžiky s tím spojené. Vyprávění plyne a vy s ním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dalajlamova kočka a umění příst v seznamech

v Právě čtených20x
v dalších seznamech6x