Co ukrývá jezero přehled

Co ukrývá jezero
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512040/bmid_co-ukryva-jezero-mOk-512040.jpg 4 176 176

Jack Logan série

Detektiv šéfinspektor Jack Logan už má dost života v pochmurném Glasgow, kde na něj předchozí nezdary a omyly číhají doslova na každém rohu. Požádá proto o přeložení a těší se na poklidný život na venkově. Jeho sny ale vezmou velmi rychle za své, když vody jezera Loch Ness vyplaví na břeh zohavené ženské tělo. Zatímco média divoce spekulují o útocích monster, Jack věří, že vrah má jen dvě ruce a nohy. Jak totiž sám dobře moc ví, i monstra jsou jen lidé z masa a kostí. Musí spolu s hlavním vyšetřovacím týmem jednat rychle, aby pachatele hrůzného činu chytili, než bude moci znovu zaútočit. Ale vzhledem k tomu, že se do oblasti sjíždějí po desítkách lovci Nessie a starý nepřítel zvedá svou ošklivou hlavu, může se tento případ ukázat jako nejnáročnější v Jackově kariéře. A když si nedá pozor, tak i poslední. Smrt a černý humor se snoubí v tomto svižném kriminálním thrilleru Tartan Noir odehrávajícím se ve skotské Vysočině.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

Thicker than Water , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co ukrývá jezero. Přihlašte se a napište ho.

alca-212
08.06.2024 4 z 5

Asi jsem byla moc natěšená... a s velkým očekáváním po tom skvělém prvním dílu... Tady cítím zklamání. Začalo to slibně, postupně ale příběh ztrácel. Četla jsem a pak byl konec... Tak by se ten můj dojem z knihy dal jednoduše vyjádřit... Úplný propadák to nebyl, jen ten první díl asi nasadil laťku hodně vysoko.
Na třetí se netěším, tak tam by to, doufám, mohlo klapnout :-).

lucakuca
05.06.2024 3 z 5

No teda, to jsem ale zklamaná! Jak již zaznělo níže... Rádoby vtipné špičkování, které je otravné a zavání buzerací. Vezou se všichni, aby to náhodou nepadlo na ně.
Jak mi byl Logan v 1.díle sympatickej a vtipnej, tak teď ani řasa zlatá rybko. Protivnej namachrovanec, štěká, jájinkuje a jakože drsňáček!
Případ sám o sobě není marný, ale časem zapomenu.

Iva095
15.04.2024 5 z 5

Další skvělý díl. Logan mi jako hlavní hrdina dokonale sednul.
Příběh byl napínavý, vtipný a pěkně se četl. Těším se na další díl.

Kniha dvou cest, Dotek jako led a další knižní novinky (6. týden)

05.02.2023

Kniha Co ukrývá jezero v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x