Česká poesie - Výbor básní XIX. a XX. století přehled

Česká poesie - Výbor básní XIX. a XX. století https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258001/bmid_ceska-poesie-vybor-basni-xix-a-xx-s-Xo4-258001.jpg 3 1 1

Výbor básní XIX. a XX. století Jan Kollár, František Ladislav Čelakovský, Karel Jaromír Erben, Karel Hynek Mácha, Karel Havlíček Borovský, Josev Václav Frič, Jan Neruda, Vítězslav Hálek, Adolf Heyduk, Rudolf Mayer, Václav Šolc, František Šimeček, Svatopluk Čech, Josef Václav Sládek, Jaroslav Vrchlický, Julius Zeyer, Alois Jirásek, Karel Hlaváček, Otokar Březina, Antonín Sova, Josef Svatopluk Machar, Josef Boleslav Pecka Strahovský, Norbert Zoula, Josef František Hlaváček, Antonín Macek, Viktor Dyk, František Gellner, Josef Mach, Jiří Mahen, Karel Toman, Fráňa Šrámek, Petr Bezruč, Stanislav Kostka Neumann, Jiří Wolker, Jiří Haussmann, Josef Hora, Jindřich Hořejší, Jaroslav Seifert, František Halas, František Nechvátal, Jan Noha, Ilja Bart, Konstantin Biebl, František Branoslav, Vítězslav Nezval, Vilém Závada, František Hrubín, Jan Pilař, Ivan Skála, Stanislav Neumann, Jan Štern, Františka Semeráková, Jiří Havel, Marie Dušková, Marie Kratochvílová, Otto Ježek, Milan Jariš, Josef Kainar, Marie Pujmanová.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Česká poesie - Výbor básní XIX. a XX. století. Přihlašte se a napište ho.

pastelkakg
15.02.2018 3 z 5

Tak tendenční, až to je k pláči (nebo hysterickému smíchu). To nejhorší z Nezvala feat. Gottwaldův úsměv.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Česká poesie - Výbor básní XIX. a XX. století v seznamech