Poslední člověk přehled

Poslední člověk https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17213/bmid_posledni-clovek-657df566f04ae.png 4 359 359

Červený trpaslík série

Dvě světově proslulé knihy o vesmírné těžařské lodi Červený trpaslík (česky Argo 2002, 2003) z přelomu osmdesátých a devadesátých let sepsala autorská dvojice Rob Grant & Doug Naylor. V polovině devadesátých let se oba autoři k tématu vrátili, tentokrát každý zvlášť. Kniha Douga Naylora sleduje příběh posledního člověka v tři miliony let vzdáleném vesmíru. David Lister třímá v rukou osud celého lidstva. Jedinými pomůckami mu přitom jsou jeho duchaplnost, mazanost a dvoustrana s dámským prádlem, vytržená z nabídkového katalogu zásilkové služby. A samozřejmě u toho nesmí chybět Rimmer, Kocour a Kryton.... celý text

Literatura světová Humor Sci-fi
Vydáno: , Argo

Last Human , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední člověk. Přihlašte se a napište ho.

Koza3
02.08.2023 4 z 5

Druhé čtení už nebylo tak záživné jako sledování kalhotek, jak se točí v pračce. Tohle bylo spíše jako sledovat v pračce rimmerovu uniformu. Určitě jsem byl rád ve světě Červeného trpaslíka, ale nebylo to tak vtipné, bylo to možná až moc drsné a Kochanská zabouchlá do Listera, to přece není pravda :-) Užil jsem si to, ale příště si dám asi jen ty první dvě knihy, ty oddělené nejsou taková topka.

stoun25
30.07.2023 5 z 5

Pro fanoušky Červeného trpaslíka jako jsem já, absolutní pecka. Kniha mě pobavila a doplnila skvělý seriál.

Kory98
23.01.2023 3 z 5

Tentokrát mi příběh připadal trochu víc přitažený za uši i když vím, že je to fikce, ale už tam bylo podle mého trochu přeplněno všemi těmi příhodami a humor se někam vytratil. Možná pouze závěr, vlastně až tak úplně neuzavřený, který umožní čtenáři si ho domyslet trochu podle svého, se mi líbil. Teď si dám ještě pokračování od Roba Granta a uvidím, kdo z obou autorů se svého "pokračování" zhostil na můj vkus lépe.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední člověk v seznamech

v Právě čtených6x