Bude to bolet, doktore? přehled

Bude to bolet, doktore? https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379467/bmid_bude-to-bolet-doktore-Oik-379467.jpg 4 400 400

Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Vítejte ve světě, kde vyděláváte míň než automat na nemocničním parkovišti. Dejte sbohem svým přátelům a vztahům. Vítejte v životě mladého lékaře. Když Adam Kay poprvé vkročil na nemocniční oddělení, rázem si uvědomil, že na medicíně je neučili spoustě věcí… Jeho deníky z první linie státního zdravotnictví – potají nadrápané po dlouhých nočních šichtách, nekonečných dnech a prošvihnutých víkendech – jsou střídavě legrační, děsivé a srdcervoucí. Dočista bez zábran v nich popisuje, jaké oběti přinášel ve své době na oltáři vlasti. V knize se dočtete vše o životě mladého lékaře, a také pár věcí, které byste raději ani vědět nechtěli. A ano, může zanechat jizvy.... celý text

Literatura světová Romány Biografie a memoáry
Vydáno: , Jota

This is Going to Hurt: Secret Diaries of a Junior Doctor , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bude to bolet, doktore?. Přihlašte se a napište ho.

joanb
29.04.2024 4 z 5

Anglický humor. Místy disgusting.

tittanie
29.04.2024

Veselá kniha o smutných věcech.
Přiznám se, že jsem moc nevěděla, co jsem si vybrala za knihu. Takže jsem byla překvapena tím, že Adamova specializace je porodnictví. Místy jsem se smála, místy divila, někdy docela nechutné.
A je k tomu seriál, tak se možná podívám.

tereza1964
03.04.2024 5 z 5

U této knihy jsem se dost nasmála, ale vlastně je to dost smutná kniha o stavu britského lékařství.

Tipy na filmy a seriály podle knižní předlohy

07.04.2024

Kniha Bude to bolet, doktore? v seznamech

v Právě čtených14x
v dalších seznamech6x