Bratrstvo přehled

Bratrstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5583/bratrstvo-5583.jpg 4 173 173

Trumble je federální vězení s minimální ostrahou, kam zavírají relativně neškodné zločince. Jsou mezi nimi i tři bývalí soudci, kteří si říkají Bratrstvo. Den co den se scházejí v právnické knihovně a sepisují tu stížnosti, zastupují ostatní trestance v jejich oficiálních přích, někdy i rozsuzují spory mezi vězni. A také celé hodiny píšou vyděračské dopisy. Ty jim po čase konečně začnou přinášet ovoce a peníze se jim do vězení jen hrnou. Jenže pak se jejich rafinovaný plán pořádně zkomplikuje. Do jejich sítí se chytí velká ryba, mocný člověk s mnoha nebezpečnými přáteli – a Bratrstvo musí najednou hrát vabank…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Brethren , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bratrstvo. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
12.10.2023 5 z 5

Grisham se velice dobře čte má zajímavý slovosled

soupik2012
28.10.2021 4 z 5

Jedna z mírně slabších knih, mého oblíbeného autora. Máme zde dvě dějové linky. V té hlavní se tři bývalí soudci snaží přijít k penězům, díky vydírání lidí, kteří se nemají jak bránit. V té druhé nám pan Grisham, myslím si že jenom s malou nadsázkou, ukazuje, jak probíhají předvolební bitvy politických kandidátů. Tato linka je v některých pasážích zbytečně zdlouhavá a značně předvídatelná. Ale největší problém jsme měla s tím, že zde není komu fandit. Vetší grázlové, honí ty menší. Audiokniha je načte obstojně a načetl jí pan Josef Prokop.

Zelený_Drak
07.10.2021 1 z 5

Měla jsem doma nachystané tři Grishamovy knihy, tuhle jsem vzala jako první. Ukázalo se, že bude i poslední. Předvídatelné, žádný zvrat, žádné napětí se nekonalo. Asi bych si další takovou knihu přečetla, kdyby to byla jediná kniha po ruce, ale ve frontě mám řadu zábavnějších.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bratrstvo v seznamech

v Právě čtených1x