Archa zrůd přehled

Archa zrůd https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334528/bmid_archa-zrud-Hk4-334528.jpg 4 85 85

Děj třinácti vědeckofantastických a hororových povídek vás zanese na ta nejznepokojivější místa v nejtemnějších propastech vesmíru i na naší mateřské planetě. Stanete se svědky odkrývání šokujících mimozemských artefaktů, prozkoumáte záhadné vraky, navštívíte Hotel nekonečno, maják na konci galaxie i bavorský klášter sužovaný děsivým zlem. S bandou desperátů budete hledat poklad Černého Lombarďana a zaskočí vás velmi podivný úkol pro britské agenty s povolením zabíjet. Příjemnou cestu do pekel!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Archa zrůd. Přihlašte se a napište ho.

MegaH
02.09.2023 5 z 5

Jůů, moje staromilský sci-fi já si pošušňalo.... Další knížečka z mé oblíbené edice Pevnost, která se zařadila k těm nejlepším, co jsem z této edice četla.
Sbírka obsahuje 13 velmi různorodých, poctivých klasických povídek, u kterých oceníte nejen nápaditost, ale i pointy...
Trochu mě zmátlo, že jsem některé povídky už znala a později jsem odhalila, že se čtyři kousky z této sbírky vyskytují i v pozdější autorově knize Studené světlo hvězd. Rozhodně doporučuji obě sbírky...

Franc
10.06.2023 4 z 5

Mohu potvrdit níže uvedené, a sice, že Studené světlo hvězd byla krapet lepší kniha.

To však nikterak nesnižuje kvalitu této knihy. Pestrý mix povídek, představující průřez jednotlivých žánrů, kdy kupodivu v ojedinělých případech můžeme nalézt šťastné konce.

Autor je mistr point, zvládá nechávat čtenáře v napětí do poslední věty. Někdy jsou konce očekávatelné, přesto cesta k nim je poutavá, dramatická, a temná.

Není snad jediné povídky, která by postrádala atributy skvělé zábavy. I na pár stránkách dokáže autor představit hrdiny, kteří Vás osloví, a jejichž osud Vám nebude lhostejný.

Pořád se nemohu zbavit dojmu, že Pavel Fritz je jeden z našich nejméně doceněných autorů.

Ivushaak
24.12.2022 4 z 5

Čtivý mix povídek, ale oproti Studenému světlu hvězd, rovněž od tohoto autora, slabší odvar.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Archa zrůd v seznamech

v Právě čtených3x