Anna Kareninová II přehled

Anna Kareninová II https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338900/mid_anna-kareninova-ii-7ln-338900.jpg 4 118 118

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Romány
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Анна Каренина , 1878

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anna Kareninová II. Přihlašte se a napište ho.

MíšaS.
25.08.2023 3 z 5

Nebavilo mě to tolik jako první díl. CHápu, že tam ta politika patří, ale ty pasáže byly úmorně dlouhé a nezáživné. A asi ani nemám dost pochopení pro takovýto typ lidí, co jsou pořád se vším nespokojení a neví, co vlastně chtějí.

Alíša236
01.07.2023 5 z 5

Anna Kareninová podruhé, aneb jak Levin konečně našel klid.

V mém okolí má Anna Karenina postavení díla, které všichni znají a málokdo ho četl. Tedy ve dvojnásobném věku, než kdy člověk fasuje doporučenou četbu jsem se začetla. Rozhodně to stálo za to a myslím, že jsem z toho měla více, než bych mohla mít v sedmnácti. Většina doporučené četby je taková, že člověk ji naplno vychutná až v pozdějším věku. Ještě, že můžeme číst, kdy chceme.

Zpět k románu. Moc doporučuji, opravdu stojí za každé písmenko.

Kory98
13.04.2023 5 z 5

Druhý díl je jiný, než ten první, připadá mi ještě víc filosofičtější. A můj největší oblíbenec Levin stále hledá sám sebe a odpovědi na mnoho otázek. Celé dílo je monumentální, pojednává vlastně o úplně obyčejných věcech - lásce a zradě, odpuštění a nenávisti, smrti a zrození, chudobě i bohatství. Hlavní hrdinka Anna se v tomto dílu jaksi ztrácí do pozadí, i když pořád zažívá následky svého rozhodnutí a to vše ji přivede až k jejímu konci. Závěr jejího příběhu aby asi měl vyvolat v člověku smutek a mě jí samozřejmě bylo také líto. Ale přesto ve mě převládla radost, že život v mnoha podobách pokračuje dále a pořád se vyplatí hledat odpovědi, tak jako tomu dělal Levin.

1 000 eknih zdarma ke stažení (4. díl)

30.04.2019

Kniha Anna Kareninová II v seznamech