Anička skřítek a Slaměný Hubert přehled

Anička skřítek a Slaměný Hubert https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277240/mid_anicka-skritek-a-slameny-hubert-XNy-277240.png 4 84 84

Kouzelná knížka Anička skřítek a Slaměný Hubert vychází s krásnými ilustracemi Jiřího Trnky jako vzpomínka na neobyčejného spisovatele Vítězslava Nezvala. Poetický příběh plný tajemství a dětských dobrodružství potěší dětské i dospělé čtenáře. Z náhodného setkání dvou dětí, které si povídají, procházejí městem a v obyčejných a prostých věcech nacházejí podivuhodný svět fantazie, tak vzniká neobyčejné vyprávění.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anička skřítek a Slaměný Hubert. Přihlašte se a napište ho.

danazeskolky
17.02.2024 1 z 5

Četla jsem ji jako malá a dodnes z ní mám nepříjemný pocit. Pamatuju si, že mě strašně rozčilovalo neustálé opakovani slov a vět. Svět fantazie se mi určitě libil, ale toto mi připadalo "do zblbnutí". Docela bych měla chuť si zkusit přečíst znovu - aspoň kousek, jestli by mě to pořád rozčilovalo. Pro děti to myslím moc není

elexmil
31.01.2024 2 z 5

Četla jsem v dětství a příběh mi připadal divný, nesrozumitelný. Ilustrace jsem ale milovala.

Senga
23.01.2023 4 z 5

V devíti letech mě naprosto okouzlila, nemohla jsem se odtrhnout, pak jsem ji chtěla číst znovu a .... to kouzlo zmizelo, už to nebylo ono. Ale i tak na ní vzpomínám ráda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anička skřítek a Slaměný Hubert v seznamech

v Právě čtených2x