Adventní kalendář povídek na zimní nečas přehled

Adventní kalendář povídek na zimní nečas https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481647/bmid_adventni-kalendar-povidek-na-zimni--bX0-481647.jpg 4 18 18

V rukou držíte druhý sborník povídek od nakladatelství BRK. Žánrově odlišné povídky na téma „Zimní nečas“ od různých autorů mají za cíl zastavit čtenáře v uspěchaném adventním čase a vyvést je ze zajetého stereotypu. Chvíle lehce nostalgické střídá satira a místy až nekorektní humor, aby vzápětí další povídka vyvolala strach a paranoiu. Netradiční sbírka povídek od českých autorů pro české čtenáře čeká na Vaše přečtení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Adventní kalendář povídek na zimní nečas. Přihlašte se a napište ho.

simona0613
18.04.2023 4 z 5

Další adventní kalendář od Nakladatelství BRK, který navodí předvánoční atmosféru ve svém specifickém stylu. Mezi povídkami si každý vybere to své. Jen musí čtenář počítat s tím, že zimní nečas nebývá vždy pozitivní.

Tobolka
26.07.2022 4 z 5

Druhá sbírka byla taková temnější, víc dramatická a celkově se téma Kdysi v zimě přiblížilo takovému pohnutému lidskému osudu.

Nejoblíbenější:
Ježek v bouři žánrů
Přišel k nám Mikuláš
Sirky
Tvůrčí krize

Jsem zvědavá na letošní sbírku a těším se! :)

VeruMalfoy
24.06.2022 4 z 5

Loni jsem měla rozečteno více adventní kalendářů, ale nestihla jsem je dočíst do konce roku. Myslím, že zrovna v případě tohoto adventního kalendáře to ničemu nevadí, protože oproti první sbírce předloni byla tato mnohem temnější a drsnější, což se mi k pohodovým Vánocům úplně nehodilo. Jsem proto ráda, že jsem sbírku dočetla až teď, kdy se mi to zdálo mnohem vhodnější. Venku je stále zima, i když už se postupně začíná oteplovat. Můžeme však říci, že občas je stále nečas. Tato sbírka povídek je moje druhá a musím se přiznat, že ta první se mi líbila víc. Byla taková kouzelnější a celkově mi víc seděla do zasněženého, bílého prosince. Konec roku má být kouzelný čas a v této sbírce jsem si okouzlena přišla jen místy. Přesto, povídky byly moc pěkné. Rozhodně si ráda další sbírku přečtu i příští rok.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Adventní kalendář povídek na zimní nečas v seznamech

v Právě čtených1x