Rubáš pro slavíka přehled

Rubáš pro slavíka https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6058/rubas-pro-slavika-6058.jpg 4 157 157

Adam Dalgliesh série

Smrt mladé zdravotní sestry mohla být způsobena nedopatřením během lékařského výcviku. Druhá sestřička mohla spáchat sebevraždu Inspektor Dalgliesh je ale přesvědčen, že byly obě zavražděny

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Shroud for a nightingale , 1973

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rubáš pro slavíka. Přihlašte se a napište ho.

Sulmo
14.10.2023 3 z 5

Jako dobrý,ale jaké bylo moje překvapení když jsem zjistila,že jedné oběti bylo přes 30. Tím pádem to ,obula bačkorky' atd.mohli vynechat. Jinak dobrá detektivka,i když trochu roztahaná.

Friedulka
22.08.2023 5 z 5

Málokdy čtu detektivky opakovaně, ale tato je jedna z několika, po kterých jsem sáhla znovu. Má totiž mnoho co nabídnout. Pohltí nejen samotný děj, ale také ponuré prostředí staré nemocnice, rovněž vynikající popisy, které celkovou atmosféru umocňují. Příběh vás vtáhne a nepustí.
PS. Žaludeční sondu po přečtení knihy bych si raději ještě dobře rozmyslela.

SSTknihy
07.06.2023 4 z 5

Inspektor Dalgliesh zasahuje tentokrát ve škole pro zdravotní sestry. V 80. letech to frčelo v televizi jako seriál Záhada slavičího domu, a i díky tomu si nedovedu při čtení představit inspektora jinak, než jak ho hrál Roy Marsden. Tyhle detektivky jsou jasná klasika, která nezklame a můžete se k nim v klidu vracet třeba o dovolené.

Knižní novinky (15.1. - 28.1.)

15.01.2018

Ocenění knihy (1)

1971 - CWA Dagger Awards (Silver Dagger for Fiction)

Kniha Rubáš pro slavíka v seznamech

v Právě čtených1x