Ptejte se Patrika Hartla

novinky

/ Dan
Ptejte se Patrika Hartla

Po Radce Třeštíkové (jejíž rozhovor se na webu objeví brzy) připravujeme rozhovor s Patrikem Hartlem, autorem bestsellerů Okamžiky štěstí (2016) nebo Malý pražský erotikon. A vy se na něm můžete opět podílet!

Nikoliv do komentářů, ale zde nám posílejte své otázky na Patrika Hartla (odkaz skočí na web sli.do, kde se otázky zadávají. Zároveň jdou lajkovat pomocí palců) Necháme se inspirovat a některé z nich Patrikovi položíme. Neváhejte a ptejte se :-)

O autorovi:
Patrik Hartl (* 1976) je kmenovým autorem a režisérem pražského divadla Studio DVA. Vystudoval filmovou a televizní režii na pražské FAMU. Režíroval řadu velmi úspěšných divadelních inscenací, ve filmu debutoval komedií Taková normální rodinka (2008), v literatuře pak knihou Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2012).

Nejnovější knihou je dvojromán Okamžiky štěstí (2016), kterého se za pět měsíců prodalo 100 tisíc výtisků. Více o autorovi.


Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů,... více


Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak,... více

Přejít na komentáře (8)