Zuzi237 Zuzi237 komentáře u knih

Žena v klietke Žena v klietke Jussi Adler-Olsen

veľmi dobrý priemer =) fanúšikom detektívok odporúčam prečítať...dávam 4 hviezdy...vďaka Asadovi =D a asi skúsim aj ďalšie Jussi-ho diela =)

18.02.2013 4 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

silná kniha...jednoznačne patrí k mojim najobľúbenejším nielen od samotného Remarqua ale aj celkovo..

02.01.2013 5 z 5

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

no ja teda neviem =X omáčka, omáčka, omáčka...mne to prišlo strašne amatérske, miestami dosť absurdné, nafúknuté a až tak zamotané a okultné až som autorovi neverila nič...vôbec ma dej nestrhol...kniha ma vôbec nenadchla a som dosť rada, že som ju vyhrala, lebo po prečítaní, s ktorým som sa dosť natrápila, by ma mrzeli investované peniaze do nej =X

08.05.2013

Kým nás smrť nerozdelí Kým nás smrť nerozdelí Martin Jurík

dve hviezdy, ale len preto, ako ma autor pobavil "trefnými" menami pre predstaviteľov našej politickej "elity" =DD inak som sklamaná aj ja =/ tešila som sa, pretože recenzie na túto prvotinu, boli veľmi pozitívne, tak som sa nechála zlákať..ale pre mňa boli niektoré scény ako total B-čkove americké akčné filmy =X

07.02.2013 2 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

len v krátkosti - sila...

19.05.2014 5 z 5

Seance smrti Seance smrti Arnaldur Indriðason

taktiež mi vadilo to tykanie....pre mňa slušný priemer - zaujímavá zápletka...ale pri čítaní som mala stále pocit, že sa to už už "rozbehne", ale nerozbehlo..až do konca...neviem, či to bolo autorovým štýlom alebo prekladom.. =)

04.01.2013 3 z 5

Mužské interiéry Mužské interiéry Maxim E. Matkin

čítala som na odporúčanie kamarátky a bola to prvá a pravdepodobne aj posledná kniha od tohto autora..pre mňa bez hviezdy.. =)

02.01.2013