Zuzi_cte Online Zuzi_cte komentáře u knih

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Mno, tak na to jak jsem se na tuhle serii tesila tak koncim druhym dilem. Vim, ze jdu nazorem proti vetsine ale me to proste nejak nechytlo. Je to hodne tim, ze typ muze jak je Jason Momoa neni nic pro me. Ja tyhle osvaleny zamraceny chlapy moc nemusim. Prostredi nebylo spatny. Jen jsem se nemohla "sladit" s hlavni hrdinkou. A to se pak cte spatne. Prvni dil se mi libil mnohem vic - prostredi veznice bylo pecka. Ale v dalsich dilech pokracovat nebudu. Ovsem obalky jsou uzasny!

26.01.2024

Železný král Železný král Julie Kagawa

Diky komentari jedne uzivatelky tady, jsem zjistila, ze jsou v cestine ke stazeni vsechny dily serie + tri novely k nim. Tak jsem se do toho pustila bez predsudku a prehnaneho ocekavani.
Netusim vubec proc by to nekdo srovnaval s Dvory od Maasove - ty miluju, jsou srdcovka ale tohle se mi libilo zase uplne jinym zpusobem. Je to jako srovnavat jablka a hrusky.
Tohle bylo mile, svizne, vtipne, misty mi zatrnulo ale porad to byla takova prijemna oddychova pohadka pro dospivajici divky. Postavy jsou sympaticke a nemuzu nez doporucit. Ale jak jsem rekla - spise pro mladsi rocniky :-)

13.09.2023 5 z 5

Bowie 75 Bowie 75 Martin Popoff

Bowie je moje srdcovka!

03.09.2023 5 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

Ajeje, tak tohle se mi do noty vubec netrefilo. Pritom jine knizky autorky zboznuju. Nu coz, sto lidi sto chuti...
Zcasti souhlasim s komentarem @zuzikis

27.02.2023 3 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Tak tohle byla slabota. Necekala jsem kdovi jak silny pribeh ale mela jsem pocit jako kdyz ctu skolni povidku. Jednoduchy pribeh bez nejake zapletky. Jiskreni mezi postavami natoz pak hluboke city jsem nijak extra nezaznamenala. Co se mi naopak libilo byly vtipne hlasky a myslenky Norah. Takze asi tak.

04.01.2023 3 z 5