Zoinka Zoinka komentáře u knih

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Knihy Roberta Galbraitha alias J.K. Rowlingové mi prostě sedí. Mám ráda britský styl psaní, pokud se to tak dá nazvat. Ačkoli předchozí díly příběhů o Cormoranu Strikovi a jeho společnici se mi asi líbily víc, přesto jsem se na 700 stránkách Smrtící bílé ani chvíli nenudila a přečetla je jedním dechem.

06.12.2019 5 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Ačkoli se v knize má střídat ženský a mužský pohled na randění a nejrůznější vztahové a citové záležitosti, je zřejmé, že knihu psal chlap a ten pro ostřejší výrazy nejde daleko. Ze začátku mě to šokovalo, ale zároveň mě to i hned začalo bavit. Některé ty trapasy by prostě lidská hlava nevymyslela, to vymýšlí sám život. Zkrátka dobrá oddychovka, u které člověk několikrát smíchy až brečí.

25.04.2014 5 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Knížka mě trošku zklamala. Stačilo mi přečíst začátek, prostředek a konec a pak jsem ji odložila.. Ta omáčka uprostřed mě bohužel moc nebavila. Ale na dovolenku celkem ujde.

14.07.2014 3 z 5

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Lepší, než první díl, Lásko, kde jsi? to nebylo, ale určitě bezva počtení nejen pro ty, kteří se chystají v dohledné době založit rodinu. Těším se na třetí díl ;-)

05.05.2014 5 z 5