zahadum zahadum komentáře u knih

Lstí a klamem - znepokojivý pohled do nitra Mosadu Lstí a klamem - znepokojivý pohled do nitra Mosadu Victor Ostrovsky

Dozvedel som sa veľmi zaujímavé veci závažného charakteru. Knihu odporúčam !

10.11.2013 5 z 5

Krvácajúce city Krvácajúce city Alex Preston

Príbeh knihy nám približuje udalosti roku 2008 očami Charlesa Walesa začínajúceho finančného analytika v Londýnskej profi štvrti plnej bankových inštitúcii zvanej City. Autor nám drasticky a bez servítky ukazuje pozadie sveta v ktorom sa točia a zo vzduchu tvoria ťažké milióny a vytvára sa za každú cenu ZISK ! Krok za krokom sledujeme začiatok "svetovej krízy " ktorá sa údajne zjavila ako blesk z modrého neba. Je to omyl...veľký a smutný omyl....všetko bolo dávno dopredu signalizované jedincami ktorý upozorňovali na skutočnosť,že je to všetko bublina a do nekonečna sa nedá tvoriť hodnoty zo vzduchu ... v modernom slova zmysle teda len v našich PC ! Katastrofa menom pád svetovej ekonomiky stále neskončil a od roku 2008 sme svedkami len akéhosi prvého kola...verím a súhlasím,že toto bolo starostlivo naplánované tak ako všetky významné svetové udalosti v ľudských dejinách. Veľa ľudí aj dnes upozorňuje ,že všetko to stále nekončí a navyše sa to ide stupňovať a ideme do ešte väčších sračiek. Všetko je to matematika a tá jednoducho nepustí..svet proste musí byť v nikdy nesplatitelnom dlhu ! Niekto povie,že sú to katastrofické scenáre a konšpiračné teórie .... dajte si pozor na týchto vysmiatych ľudí s ceduľkou V.I.P. , pekne oblečených a večne sa nudiacich ... sú zákerný a vnucujú vám nebezpečné ružové okuliare...už čoskoro žiaľ pocítime,že bubliny sú vždy síce veľké a majú krásny tvar...ale sú vo svojom vnútri prázdne !

12.12.2012 3 z 5