Yeschois Yeschois komentáře u knih

Sucho Sucho Neal Shusterman

Jedním hltem. Asi tak jsem tu knihu přečetla. Připravte si velkou sklenici vody, protože budete mít při čtení žízeň. Mohu použít pár vět z knihy, které se v hlavě honily Keltonovi? "Všechno se děje přesně tak, jak to psaly všechny ty knihy o přípravách na katastrofy. Nemám z toho radost. Ani trochu. Varianty soudného dne jsou zábavné jenom tehdy, když je soudný den čistě teoretický. Teď bych byl nejraději, kdyby se všechny ty knihy mýlily." Je tahle kniha jednou z oněh knih? Bezesporu.

28.01.2020 5 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Koupila jsem si tuhle knihu, která mě zaujala svým obalem i obsahem. Je to lehké nenásilné usměvavé čtení, které sice neobsahuje hlubokou světabornou myšlenku, ale bude vás bavit. Byla to má první kniha od C. D. Payna, která mě seznámila s autorovou populární serií deníka Nicka Twispa - Mládí v hajzlu, a udělala z pana Payna mého oblíbeného autora :).

19.01.2020

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Tohoto autora jsem si zamilovala, jelikož píše stylem, který mě baví. Snad jsem se ještě nikdy tak nenasmála jako právě u této knížky. Mým oblíbeným žánrem je Sci-fi a Fantasy a taky jsem se mu doposud i nejvíce věnovala, ale po přečtení této knihy si dám od sci-fi zřejmě na chviličku pokoj. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalšího dílu. Lehké, nenásilné čtení plné slz ze smíchu a občasného plácání na čelo. Doporučuji.

19.01.2020

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Miluju tu knihu!

11.02.2020 5 z 5

Cat & Cook Cat & Cook Ivana Jindřichová

Takže takto: Miluji jídlo a jsem v tom dost náročná. První recept a hrozné zklamání. Především, kvůli nesmyslným gramážím a některým surovinám. A to jsem ve vaření a pečení docela zběhlá. Zajímalo by mě jestli autorka ty recepty fakt sama zkoušela. Za jeden recept bych dala palec dolů, ale nechci dát odpad, když nemám odvařeno víc receptů. Kniha je silně publikovaná na soc. sítím tak jsem se k ní dostala i já. Navíc moc hezky vypadá, je krásně nafocená a některé recepty vypadají zajímavě. Ovšem otázkou zůstává jestli se budu chtít pouštět do dalšího vaření/pečení, když to poprvé dopadlo tak hrozně? Hvězdička navíc za slevový kód na kitchenaid :D.

11.03.2020 2 z 5