xzimal1 xzimal1 komentáře u knih

Vzdělávejte se po svém Vzdělávejte se po svém Dale J. Stephens

TOP. Pro Hackakademika, Freelancera a Startupera naprostá povinnost. :)

17.02.2015 5 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Zřejmě v polovině kniha měla rychlejší spád, a byla pro mě více čtivá. Také proto že se tam stalo pro mě nejvíce zajímavých věcí. Už musím(e) počkat na další knihu.

30.01.2015 4 z 5

Ukradený potenciál Ukradený potenciál Claudio Depeyrac (p)

Kniha se mi zpočátku dost líbila. Potom jsem viděl video od youtubera 'Naprosto Retardovaný' kde poukazuje na 'Simpsonův efekt' tedy na to že na ty věci které jsou v knize napsaný jsou vlastně ukazované 20let v TV v seriálů Simpsonovi. http://youtu.be/5M73BbHUELo

30.01.2015 3 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Pro mě slabší díl. V některých kapitolách jsem se zastavoval a horko těžko se mi dostávalo dále. Ovšem v jiné jsem hltal. V rámci příběhu jsem spokojený. Za mě 3*

07.12.2014 3 z 5

Tvůrci křídel – Projekt Ancient Arrow Tvůrci křídel – Projekt Ancient Arrow James Mahu Nahi

Úžasný sci-fi příběh, který na mě zapůsobil svojí prastarou atmosférou a úžasným příběhem. Vše doplněno obrazy a hudebními skladbami na stránkách tvůrců křídel. Zanechalo ve mě hluboký zážitek.
Někteří tvrdí že je to podle skutečných událostí, někteří zase že je to jen dobře vymyšlený příběh, sám nevím na kterou stranu se přidat.
Za skvělé propojení příběhu, uměleckých obrazů a skladeb které byly ,,nalezeny" v komorách, dávám ****

06.11.2014 4 z 5

Kniha byla skvělá že mi dala nadhled více nad financemi formou osobního příběhu Autora. Za to bych dal 4*, na druhou stranu mi připadá jako spousta dalších knih ,,how to be successful", kde podává informace které většina z nás v životě nevyužije protože neví ,,jak" a ta praktičnost mi u těchto knih chybí. Na třetí stranu dokáže kniha nadchnout, což jsem viděl u lidí z mého okolí, kteří se vrhli do různých multilevlů pod opileckým pohledem úspěchu bez toho aby na sobě nějak výrazněji pracovali.
Za mě z tohoto názorového trojúhelníku dávám 3 hvězdičky.

21.09.2014 3 z 5