xxbarbarelaxx xxbarbarelaxx komentáře u knih

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Za mě super oddechovka. Prostředí Itálie - Benátek mě naprosto okouzlila. Miluji Itálii a tento příběh jsem prostě potřebovala.

25.02.2021 4 z 5

Pandořina skříňka Pandořina skříňka Tereza Richter

První díl jsem přečetla snad rychlostí blesku, příjemně se kniha četla a druhý díl stejně tak. Konec tohohle dílu mě velmi velmi překvapil! Už netrpělivě čekám na další díl!!

17.02.2021 5 z 5

Ve stínu moci Ve stínu moci Tereza Richter

Musím se přiznat, že jsem knize velmi dlouho odolávala a to z důvodu, že je napsaná českou autorkou. Já od českých autorů nemám příliš vysoká očekávání (i když úplně nevím proč).
Nakonec jsem knize dala šanci a šla jsem do čtení s tím, že když se mi nebude líbit, tak ji pošlu dál.
Musím přiznat, že jsem byla velmi mile překvapená. Kniha se četla sama, stránky ubíhaly ani nevím jak a já chtěla vědět jak to dopadne.. Jediné co mi trošku vadilo, že Freya byla velmi naivní.. až možná dětinská.. Možná bych více rozebrala ji samotnou, více bych se zaměřila na její magii, než na vztahy kolem ní.
Líbilo se mi spojení světa mafie a nadpřirozených sil (Stínů). Po dočtení jsem si u autorky koupila druhý díl.
Knihu můžu s klidným srdcem doporučit.

17.02.2021 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Tato kniha mě velice mile překvapila. Chtěla jsem nějaký krásný román, který mě vnese i do minulosti a musím za mě říci, že to kniha splnila.

27.10.2020 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Díky tyhle knížce si uvědomíte, kolik krásných maličkostí je okolo nás

13.04.2018 5 z 5