Weronika99 Weronika99 komentáře u knih

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Moje první kniha co jsem od Kotlety četla. Neuvěřitelně mě bavila kombinace sci-fi a fantasy. Celé série je úplně skvělá a i knihy co vyšli jako před dějovou linkou jsou úžasné.
Kotleta je absolutní bůh sci-fi. Miluju všechny jeho knihy a čtu je neustále dokola.

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Přečetla jsem celou sérii se zatajeným dechem. Úžasně vytvořený svět, plný krve, smrti a stínů, což je moje srdcovka. Úžasně pojatý příběh. Miluju jak se člověku mění pohled na hlavní hrdinku v průběhu celé série. Plus vedlejší postavy jsou geniálně propracované a čím hlouběji se člověk dostává, tím více ho to baví a prožívá to jako vlastní životní linku. Prostě zbožňuju.

Les bez srdce Les bez srdce Joanna Ruth Meyer

Dočteno včera v noci. Kniha mě neskutečně bavila. Rozdělení dějové linky na dva různé pohledy byl úplný top, člověk se doopravdy mohl vžít do obou hlavních postav a prožít s nimi jejich přerod, který byl naprosto epický. Ukázka boje s vlastní myslí a přesvědčením byl naprosto perfektní. Konec je samozřejmě jako u pohádek šťastný. Opravdu po delší době fantasy co si získalo mé srdce. :D