Vota Vota komentáře u knih

Konspirace Umbrella Konspirace Umbrella Stephani Danelle Perry

Je to vpodstatě to samé co hra, akorát v knižní podobě, jsem velkým fanouškem RE her, ale první díl se mi dříve nedařilo dohrát díky docela velké obtížnosti...proto jsem sáhl po této knize.
Pokud máte stejný problém, rozhodně doporučuji!
Po pár letech jsem hru zkusil znovu a už jsem si s některými situacemi věděl rady:)

16.02.2021 5 z 5

Zábavné dialogy podobné Tarantinovkám, napínavý příběh, částmi kniha byla moc gore a špatně se mi četla, finální akt byl pro mě zbytečně moc natahovaný, to ale nemění mé konečné hodnocení 5/5
Doporučuji lidem, co hledají hodně (opravdu hodně) drsnou kriminálku!

20.10.2020 5 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Skvělá knížka!! Celou knihu jsem byl napnutý jak to celé dopadne a jako jedna z mála knih mě opravdu děsila a nedávala mi první 2 dny spát

02.07.2018 5 z 5

Knihu jsem si pořídil po shlédnutí obou filmů a můžu jen doporučit. Těm z vás kdo má rád Cyberpunk se do toho zažere stejně tak jako já a navíc mi kniha pomohla vysvětlit některé věci, které ve filmu nebyli dobře vysvětleny.

30.01.2018 5 z 5