vlad77sk vlad77sk komentáře u knih

Herní tester Herní tester Michael Atamanov

Musím dodat aby som pravdu povedal nie že som sklamany ale dost ma sklamalo ze spisovatel nepoužívá ruské mena

01.07.2020 5 z 5

Herní tester Herní tester Michael Atamanov

Po serii od pana atamanova som ani neočakával nič ineho ako kvalitu a prianie ma nesklamalo takže s ocakavanim a radostou cakam na druhý diel.

01.07.2020 5 z 5

Drak Jeho Veličenstva Drak Jeho Veličenstva Naomi Novik

cakal som nieco na urovni 15 rocnich ale ouha prijemne prekvapenie a radost citat a na konci som toho vlez do zadku admirala fakt ale fakt nemal rad.

26.02.2020 5 z 5

Císař v exilu Císař v exilu Jan Kotouč

nechcem zhadzovat ostatnich je to len moj osobny nazor je dobre ze existuju kniznice normalne by som si to mozno kupil v antiqariate za 50kc.Dovod-priblizim 1.diel v podstate zistujeme ako postava teda daniel vlastne skoro nic nevie aj ked ma skoro najnovisu inplantaciu v cisarstve a vzdy mu pomaha niekto iny.Jedine co ma potesilo bolo znicenie brany.Pred rokom som si bol nieco kupit v knihkupectve fantasya.Myslim ze to bola seria hraju abych zil,Pecka seria.No a v tej dobe tam bol aj pan kotouc,chvilku som sa s nim rozpraval a siel som prec.Vysvetloval my ze jeho nova seria bude o novom asi vesmire,nepametam si to presne a nove dobrodrustva proste klasika.Tak som sa ho spital ako to bude z hlavnou postavou no proste ci sa bude dalej vyvijat a rozsirovat svoje moznosti v buducnosti .Odpoved ziadna.2 diel precital som asi cca 50 stran a vratenie knihy do police k ostatnim kniham.Kniznica.Prem na ako citatela je dolezite aby som sa mohol sustredit na hlavny dej a mal aj radost z hlavnej postavy.Teda daniela a ono nic.Cakal som ze aspon bude skusat svoje nove moznosti ako byvali hrac a ejha ono nic.Jedna hviezdicka

10.02.2020 1 z 5

Nová smlouva Nová smlouva Michael Atamanov

4 hod a tato skvela kniha bola precitana s usmevom a nadsenim,prosim ak by niekto vedel o niecom podobnom bol by som rad ak sa o to podeli...Samana nepocitam braky nemam rad,prve 2 diely v pohode a na dalsich lutujem kupu.Posledny diel si bud stiahnem alebo knihovna.

08.09.2019 5 z 5

Hrad fantomů Hrad fantomů V. Mahaněnko (p)

nemozem povedat ze by ma tato posledna cast nejako zaujala a preto ak by mal niekto zaujem kniha 150 kc.Praha

29.01.2019 2 z 5

Klan Klan Dmitrij Rus

naprosto skvela kniha,1 a 2 diel precitany asi 2-3 a niektore uryvky aj viackrat,ale co ma najviac stve ze na ruskych strankach si mozem dalsie casti teda 3 ... preciatat uz aj online a tu neviem ci to vobec bude na vianoce.

07.09.2018 5 z 5