vivinkaa vivinkaa komentáře u knih

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Opět skvělá knížka, ostatně jako vždy. Prvních pár stran mi dělalo trochu problém, ale pak jsem se do toho začetla a moc si to užívala. Stejně, jako to tady někdo psal, i já jsem se chtěla projet na kole. A to ho moc nemusím :D

01.08.2023 5 z 5

Zdravý pes Zdravý pes Arden Moore

Už je to pár let, co jsem knihu koupila. A už tehdy mě moc zaujala. Je to hezký průvodce psím životem, který stojí za přečtení.

19.08.2022 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Jedna z nejmilejších knih, co jsem kdy četla. A taky jsem se u toho celou dobu usmívala. Autorův styl psaní mi opravdu moc vyhovuje, stejně jako celý příběh.

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Kniha mě ze začátku zaujala a stránky jsem opravdu hltala. Pak ale přišel nějaký zvrat, kdy mě to přestalo bavit. Čtení téhle knihy jsem začala odkládat, až jsem ji pár stránek před koncem zavřela a už v ní nepokračovala.
Věřím, že se spoustě lidem zalíbí, ale já mezi ně nepatřím.

19.08.2022 3 z 5

Oblovky Oblovky Tomáš Protiva

Nikdy bych nevěřila, kolik se toho dá napsat o oblovkách. Knížka mi hezky pomohla s chovem a i teď si ji občas ráda pročítám.

Strašilky - Abeceda teraristy Strašilky - Abeceda teraristy Vladimír Motyčka

Tahle kniha mě skvěle provedla chovem strašilek i jejich výběrem. A i po několika letech pro ní sáhnu, když si něčím nejsem jistá

Chov zlatohlávků a nosorožíků Chov zlatohlávků a nosorožíků Lubomír Klátil

Přehledná kniha, která je skvělým pomocníkem (nejen) pro začátečníky. Určitě doporučuji.