Vitnerová Vitnerová komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Tato kniha je 3 kterou jsem od Johna četla. Všechny se mi strašně líbily ale u této jsem nějak nepochopila konec :-). Asi si tuto knihu budu muset přečís několikrát po sobě abych konec pochopila. Jinak strašně ráda tuto knihu budu doporučovat všem čtenářkám a čtenářům kteří se budou chtít začíst do příběhů od Johna Greena. :-)

30.04.2015 5 z 5

Knihu jsem našla díky maturitní povinné četbě. Kniha mě ze začátku trochu děsila ale v průběhu děje jsem se vžila do role Jakoba a jeho pátrání. Konec mě neuvěřitelně překvapil a vřele doporučuji všem čtenářům mysteriózního žánru a už se těším na další pokračování. Nejvíce mě ale zaujaly obrázky (fotografie) v knize, které byly naprosto podle mých představ a vždy jsem se nemohla dočkat kdy objevím další obrázek podivných dětí.

27.04.2015 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Nemám moc zkušeností s hororovou literaturou, ale Anna mě velmi překvapila. Jsem strašpytel a tak jsem se trochu bála abych pak nemusela spát při lampičce. Strach nemám ale spíš trochu divný pocit, když jdu sama bytem nebo když jdu po ulici okolo potemnělého rodiného domu, protože nedávno zemřela má babička. Pak má představivos pracuje na plné obrátky.
Kniha je jinak psána z pohledu hlavního hrdiny a je psána srozumitelně a má pěkný slovosled. Určitě doporučuju všem kdo se chtějí trochu bát a láká je zároveň příběh lásky.

05.04.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Celá série je velmi čtivá a krásně napsaná. Strašně ráda se vracím k celé sérii znova a znova. Jsem ráda že jsem tyto knihy objevila a mohu je s klidem na duši doporučovat dalším čtenářům. Ale jsem nešťastná že se musím s Clary a Jacem rozloučit a příběh mi nepřijde úplně rozřešený a dokončený, a proto by na příběh těchto hrdinů mohl volně navazovat příběh Emmy z Los Angeles.
Vřele dopuručuji všem co mají rádi trochu tajemna v podobě démonů a dalších oblud. A byla bych velmi ráda kdyby příběh pokračoval.

03.04.2015 5 z 5