Veryuu Veryuu komentáře u knih

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

První kniha, kterou jsem od Coelha četla. A jsem víc než spokojená ;)

24.10.2014 4 z 5

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Čteno v angličtině...je to ...dokonalost pro fanoušky téhle série. Ne, opravdu vím, že je to 'jen nějaký hloupý román', ale příběh je to moc pěkný a ještě se o posunul kousek výš, než byl Londýn. Bavil mě číst asi nejvíc :))

23.06.2014 4 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Po Paříží A La Vegas se příběh opět posunul o dost výš. Čtení bylo záživnější, vtipnější, rychlejší a moc fajn :)) Nic složitého.

23.06.2014 4 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Slabší pokračování než jsem očekávala, ale i tak příjemné a hlavně rychlé počtení.

23.06.2014 3 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Nečekala jsem žádnou světovou kvalitní literaturu. Tu sjem taky nedostala. Ale je to milá a příjemná odpočinková knížka, kterou jsem zhltla během tří dnů :) Doporučuji :)

06.05.2014 4 z 5

Sváteční víkend Sváteční víkend Joyce Maynard

Knihu jsem si pořídila za 8Kč čistě ze zvědavosti kvůli filmové adpataci, která právě vstoupila do kin. A bylo to opravdu milé překvapení. Nic jsem od knihy nečekala a tak jsem si čtení příjemně užila. Někomu vadí neoznačená přímá řeč, ale v této knize mi to nepřekáželo. Má to své opodstatnění a proto to beru, jak to je :)

04.03.2014 3 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Nejvíc zaujme a potěší toho, kdo je s Willem od začátku po dobu několika let. Vzpomínání, narážky aj. Prostě srdcovka :)

09.02.2014 4 z 5