VerVer789 VerVer789 komentáře u knih

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Betty nepretrzite valcici se sporakem a strastmi venkovskeho zivota a dokonaly manzel Bob, ktery zije na slepici farme svuj sen... Tihle dva me bavili od zacatku do konce.

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Slibný začátek, konec tragédie. Zdlouhavé, otravně se opakující tytéž věty. Dočetla jsem silou vůle.

26.08.2022 2 z 5

Spáči Spáči Lorenzo Carcaterra

Zpocatku usmevny pribeh ctyr kamaradu plny legracek a klukovin, ktery se behem chvile tragicky zmeni. Jak jiz bylo v komentarich zmineno, je to narocne cteni a dle meho nazoru brutalnejsi nez filmove zpracovani.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Ze zacatku jsem se nemohla zacist diky rozsahlemu popisu postav, ale stalo za to vydrzet. Vyborna kniha, ostatne stejne jako cela serie Milenium.

27.03.2020 5 z 5

Vůdce, který nepotřeboval žádný titul Vůdce, který nepotřeboval žádný titul Robin S. Sharma

Takova knizka pro "zacatecniky". Pokud mate v oblasti motivace a leadershipu neco malo nacteno, nejspis budete zklamani. Spoustu dobrych myslenek bohuzel zastinuji az neuveritelne pribehy ucitelu a velmi caste opakovani, ujistovani se. Proste napsane tak, abyste vse skutecne pochopili :).

10.07.2021 3 z 5