Veruza Veruza komentáře u knih

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Velice dobrá ya detektivka. Na začátku jsem se trochu do čtení nutila,ale po tom mě to do děje vtáhlo a já potřebovala vědět kdo je vrah.

24.04.2024 5 z 5

Mrtvá holka, dobrá holka – část první Mrtvá holka, dobrá holka – část první Holly Jackson

(SPOILER) Tento díl byl též velmi dobrý. Byl o vyšetřování stalkera, který Pipu sleduje. Ona zjistí, že její tajemný stalker je masový vrah a ona se má stát jeho 6 obětí. Ale má to jeden velký problém, tento masový vrah už je nějakou dobu ve vězení. Tak kdo ji teda sleduje když je ten vrah ve vězení ? Nebo udělala policie chybu a zatklala špatného člověka ? Doporučuji si přečíst i předchozí díly protože byli také velice dobře napsané a napínavé.

27.04.2024 4 z 5

Hodná holka, zlá krev Hodná holka, zlá krev Holly Jackson

Tato knížka byla skvělá stejn jako první díl. A mega se těším na další díl jen mě trochu štve že poslední díl rozdělili na dva díly a na Slovensku mají pouze 1. A zatím to i vypadá že se přidá k dalším mím oblíbeným sérii.

25.04.2024 5 z 5

Svět bude hořet Svět bude hořet Lena Kiefer

Tato kniha mě velmi příjemně překvapila. I když nejsem úplná fanynka sci-fi knížek tak tato kniha byla výjimka. Jediná věc které mi trochu vadila byla že jsem si musela goglit nějaké pojmy jinak fakt skvělá kniha.

28.04.2024 5 z 5