veronika3072 veronika3072 komentáře u knih

Zrcadlový obraz Zrcadlový obraz Danielle Steel

zajímavě psané, moc mne to ze začátku nenadchlo ale potom to je hodně emotivní a silný román a opravdu krásně zakončený i když ne tak jak bych čekala což neni někdy na škodu

26.03.2017 5 z 5

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

dokonalý popis prostředí a chratkeristiky postav. pojetí románu bylo originální a za mne jedině kniha na doporučení =)

19.03.2017 5 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

kniha naprosto dokonalá, neskutečně dobře čtivá, nemohla jsem ji odložit. škoda že má jenom dvě protože od ní bych chtěla celou knihovnu. styl jakým to podává až má dotyčná čtenářka pocit že čte svůj deník ,vtáhne mne to tak, že mám pocit jako bych udělala to samé co hrdinka..no nemam co dodat..prostě úžasné

11.03.2017 5 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

byla jsem naprosto nadšená a její konce miluju. Nikdy to nekončí tak jak to předpokládáte a vtáhne vás to natolik že máte až pocit že jste to vy kdo dělá co hlavní hrdinka. Naprosto dokonale zpracované

11.03.2017 5 z 5

Že začátku jsem so to užívala ale jak se to presunulo do druheho dějství a objevila se ona(kdo četl vi) tak to šlo z kopce a byla jsem zklamaná víc a víc. Začalo to by typické klišé. Jsem velká fanynka HP a miluju ho od 1 až po 7 ale tohle je mizerný výkon na joanne

20.02.2017 2 z 5

Trestám chlapy penisem Trestám chlapy penisem Richard Svoboda (p)

Naprosto luxusní příběhy ze života, nic pro citlivky ani pro lidi s morálními zásadami ;)
Naprosto jsem si to užila a pobavila se u toho. Je tam jak sexuální tak psychologický podtext. Šokující příběhy to jsou, jen blázen by napsal že ne. Za mne rozhodně doporučuji.

24.01.2017 5 z 5