Verjanika Verjanika komentáře u knih

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Je to moje první fantasy, takže určitě nemohu srovnávat, ale kniha se mi líbila, občas dialogy které za mě byly moc young adult :D ale to vykompenzovala jiskra mezi Xadenem a Violet, což určitě young adult nebylo :D...
Nejlpších je posledních 30 stran, hltala jsem, potřebuji dvojku!

26.04.2024 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Ze začátku to mělo velký potenciál, knížka mě hned vtáhla, bohužel s dalšími kapitolami už to začalo být vleklé, samé návštěvy, tuctové rozhovory a konec mě teda vůbec nebavil...hvězdičku jsem přidala za čtivost a sympatie k hlavní hrdince. Nic víc ale kniha nepřinese.

03.04.2024 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tak tohle je první kniha od Aleny, která se mi četla velmi težce. Jsem zvyklá že popisuje příběhy které ne vždy mají happy end, ale tohle byl fakt mazec. Je to výborně napsaný, čtenář je zcela vtáhnutý do děje a mě to úplně pohltilo. Přečetla jsem knihu za tři dny (ale byla ráda, že už je konec).

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Tak tohle...uff. Moje první zkušenost s Radky psaním a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Kniha je ostrá, sprostá, autentická a moc mě bavila!
Radka se umí perfektně vcítit do knižních hrdinů a vtáhnout čtenáře do děje. Skvělý.

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Kniha, kterou jsem dostala od kamarádky a vůbec o ní nevěděla. O to víc překvapená jsem byla, když jsem ji dočetla!
Kniha byla skvělá, svižná a perfektně oddychová.

26.03.2024 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Za mě nejlepší kniha od Colleen...vtáhla mě a bylo mi líto, že skončila.

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Skvělá kniha...četla se mi velmi rychle, daleko lépe než její předchozí kniha Štvanice, u které jsem měla problém zůstat a která mě zas až tak nebavila.
Tato kniha 10/10! Je napínavá, děj rychle ubíhá, na to že celá kniha je pouze o dvou dnech.

11.04.2022 5 z 5