VerčaFF VerčaFF komentáře u knih

Amberville Amberville Tim Davys

Nic takového jsem teda ještě nečetla. Gangsterka z plyšového prostředí, to je dost originální:-) ale musím říct, že se mi to líbilo, Amberville je dost promyšlený svět a plyšáci jemně upozorňují na lidské dobré i špatné vlastnosti. V některých místech už to začíná být trochu nelogické a nahodilé, ale pořád je to zábavné

20.01.2017 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Moje první kniha od Kinga a musím říct, že jsem čekala víc. Povídky byly výborně promyšlené, postavy propracované a celé to bylo fakt dobře napsané, ale vůbec mě to nenadchlo. Očekávala jsem něco děsivého nebo tajemného, ale bylo to spíš jako televizní film. Na nejčtenějšího autora vůbec se mi to zdálo takové nemastné neslané. Ale možná jsem si vybrala špatnou knihu, příště zkusím něco známějšího.

08.01.2017 3 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

Nejsem vůbec fanoušek sci-fi, ale tahle kniha mě úplně chytla. Budoucnost lidstva tu nevypadá úplně růžově, ale ono to masakrování lidí roboty je v ní hrozně zábavné. Autor to má dobře promyšlené, na to celkem ohrané téma je knížka opravdu originální. A pěkná je taky ta důvěra v lidi, že se spojí bez ohledu na rozdíly a že se někteří obětují pro společné přežití... Jen jestli nás trochu nepřeceňuje.

01.01.2017