Vendy1993 Vendy1993 komentáře u knih

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

no a závěr....z pana Greye se stal manžel a zdá se, že i když je tam sexu stále dost a dost....je poznat, že je jiný....úplně nevím jestli je to dobře....Ana je skoro furt stejná (ve filmu jí akorát přidají sebevědomí tím, že jí líp obléknou....co to jako má být?), takže mi přijde nefér, že pan Grey se tolik změnil....njn...láska dělá divy zdá se....

08.02.2021 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

haha...z celé téhle série zaplesalo moje srdéčko, protože jsem pořád tak trochu puberťák (i v 27 letech ;) ) a hlavně to zalepilo trošku mezeru po 50 odstínech...a přece je to trošku jiné....opravdu se není čemu divit že tomu říkají 50 odstínů pro mládež, protože to tak je ;) teda kromě BDSM praktik ;) nutno říct že Tessa je někdy pěkný poděs a Hardinovi bych občas jednu ubalila za to jakej je kretén ale jinak je to prostě pohodové čtení u kterého si odpočinete a na nic nemusíte myslet

04.02.2021 4 z 5

také velmi vtipné, ale četlo se mi to trochu hůř než první díl...ale je hezké si díky tomu vzpomenout na vlastní mateřské ;) naštěstí pro mě já žádného Čeňka doma nemám :D

03.02.2021 4 z 5