velun15 velun15 komentáře u knih

Miluji všechny Burtonovy příběhy, které převedl na filmové plátno, úžasná fantazie a pro mě nepochopitelné, kde se takový um v člověku bere. Dle vysokého hodnocení této knihy jsem byla napnutá jak kšandy, co, že to vlastně je za další jeho dokonalost. Ovšem pro mě je tato kniha celkem velkým zklamáním, protože jsem čekala naprostou bombu, jen sama báseň o Ústřičkovi byla taková nijaká. Opravdu škoda, čekala jsem víc, ale nikdo není dokonalý :-)

23.12.2016 1 z 5

Bez filtru Bez filtru Kristýna Dolejšová

Na knihu jsem se hodně těšila a byla jsem trošku zklamaná. Takové osudové příběhy zažívá každá druhá holka a je jen na ní, jak k nim přistoupí, jak je bude prožívat. Já osobně děkuji za takové poznámky, kdy jsem si uvědomila, že pokud opravdu něco umím a dokážu, že je to jen a jen moje plus a měla bych si za to sama sebe daleko více vážit :-)

22.03.2021 2 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Téma knihy je smutné, nedovedu si představit, že bych nosila Melissiny boty a stalo se mi to, co v životě jí. Kniha je taková odpočinková četba, která si samovolně plyne. Za mě pěkné, ale žádný zázrak :)

11.01.2021 2 z 5

Super! Úplně jsem se v tom viděla, protože mám téměř stejnou zkušenost s hostitelskou rodinou v UK. Styl psaní Vás nutí knihu neodkládat a číst ji jedním dechem a sem tam se i od srdce zasmát :-)

14.01.2018 5 z 5